OPINIE / BEWERTUNGEN

5/5
Jestem bardzo zadowolona ze sprawdzenia tekstu w j. niemieckim, czy są w nim jakieś ewentualne błędy i było i dość dużo. Pani Monika wypunktowała wszelkie błędy, nanosząc poprawki. Zrobiła to bardzo profesjonalnie i szybko. Polecam Wszystkim!
Aleksandra Hawryluk
5/5
Niemiecki z panią Moniką to czysta przyjemność.. 🙂 przydatne informacje , zawsze wytłumaczone od A do Z 🙂 szczerze polecam z całego serducha.
El Mi
5/5
Bardzo przydatne i kreatywnie prowadzone. Strona Pani Moniki to najprostsza droga do bardziej efektywnej nauki języka 😃
Kornelia Jakubowska
5/5
Polecam panią Monikę ,już kilka razy pani Monika mi pomogła w załatwieniu spraw .Jestem bardzo zadowolona😊Na stronie niemiecki z Moniką jest tak wytłumaczone dobrze ,że zaczynam rozumieć język niemiecki coraz bardziej i bardziej .Jestem zadowolona z tej strony i polecam każdemu ,kto zaczyna przygodę z językiem niemieckim i Pani Monika służy zawsze pomoca w tłumaczeniach i załatwianiu spraw w urzędach,u lekarzy .
Małgorzata Zander
5/5
Strona ,Niemiecki z Moniką bardzo mi pomaga w zrozumieniu niemieckiej gramatyki..i rozjaśnia wiele niezrozumiałych zagadnień . Ouizy to super sprawa na utrwalenie materiału . Obecnie uczestniczę w Niemczech w podobnym kursie , niestety nie wszystko jestem w stanie tam zrozumieć (lektorzy tłumacza w języku niemieckim )a dzięki stronie Pani Moniki jestem w stanie rozjaśnić sobie niezrozumiałe tłumaczenia . Bardzo jestem zadowolona że mogę posiłkować się tym materiałem . Dziękuję Pani Moniko 😊👍
Aneta Wojciechowska

Napisz opinię / Bewertung schreiben